CUBE ATTAIN

Rower Cube Attain – lekki rower szosowy na krótkie i długie dystanse

Rower Cube Attain to rower szosowy przeznaczony do jazdy sportowo-rekreacyjnej. Jest stosunkowo lekki w porównaniu do innych produktów Cube. Powstał z myślą zarówno o początkujących rowerzystach, jak i tych bardziej zaawansowanych, którzy będą mogli w pełni wykorzystać potencjał modelu.

 

Rower Cube Attain cechuje uniwersalność - dopasowuje się do każdych warunków pogodowych. Mimo że jest to model szosowy, radzi sobie również na delikatnych nierównościach. Osprzęt i komponenty opierają się na sprawdzonych systemach firmy Shimano, z których marka Cube najczęściej korzysta przy produkcji swoich rowerów.

 


Rower szosowy Cube Attain – główne zalety

Rower szosowy Cube Attain wyróżnia się wyjątkową wygodą i łatwością prowadzenia. Geometria ramy została tak wyważona, że pozwala na swobodne przyjęcie aerodynamicznej pozycji. W ten sposób rowerzysta minimalizuje opór powietrza i zwiększa tempo jazdy. Jednocześnie poziom oraz sposób pochylenia sylwetki nie wywołuje dyskomfortu (np. w postaci bólu krzyża) nawet po dłuższym czasie.

 

Dodatkową zaletą roweru szosowego Cube Attain jest zwinność. To efekt wykorzystania aluminiowej ramy w seriach Pro, Race, SL oraz SLT i karbonowej w serii GTC co pozwoliło maksymalnie obniżyć wagę roweru. Karbonowy widelec z przodu odpowiada za chłonięcie drgań i sterowność. Rower wspiera pracę rowerzysty, a tym samym dostarcza mu jak najlepszych doznań w czasie jazdy. Jednocześnie hamulce tarczowe zapewniają pełną kontrolę nad pojazdem nawet przy bardzo dużej prędkości. Solidne koła gwarantują sztywność co przekłada się na prowadzenie roweru.

Dla kogo przeznaczony jest rower Cube Attain?

Rower szosowy Cube Attain polecamy osobom początkującym. Takim, które dopiero rozpoczynają przygodę z jazdą szosową, chcą doskonalić podstawowe umiejętności i odkrywać nowy styl jazdy. Jednocześnie rower Attain może służyć bardziej doświadczonym kolarzom w celach rekreacyjnych i treningowych. W końcu kolarstwo to również przyjemność i nie każda jazda musi być wyczerpującym treningiem czy wyścigiem.

Najważniejsze cechy roweru Cube Attain

     Aluminiowa lub karbonowa rama zależnie od serii

     Karbonowy widelec ze sztywną osią

     Hamulce tarczowe.

     Koła Cube Aero Disc.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (2)
CUBE ATTAIN
Widok:
Na stronie:
Sortuj po:
ROWER CUBE ATTAIN PRO 676200 53CM

ROWER CUBE ATTAIN PRO 676200 53CM

SILVER/ORANGE 2023

Indeks katalogowy: ROW001271

Dostępność: Dostępne
24h
5 899,00 zł -19% 4 789,00 zł brutto
ROWER CUBE ATTAIN PRO 676200 58CM

ROWER CUBE ATTAIN PRO 676200 58CM

SILVER/ORANGE 2023

Indeks katalogowy: ROW001354

Dostępność: Dostępne
24h
5 899,00 zł -19% 4 789,00 zł brutto