KASK GIRO HELIOS SPHERICAL MIPS BK/YEL S

GR-7129143 MATT BLACK FADE HIGHLIGHT YELLOW S 51-55CM

Indeks katalogowy: AKC001267

  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 19,99 zł (Kurier DPD)
1 099,01 zł -29% 779,00 zł brutto / szt.
Najniższa cena z 30 dni przed aktualną obniżką: 849,00 zł / szt. -8%
Wybierz wersję:
Wybierz kolor:
Wybierz rozmiar:

Opis

HELIOS SPHERICAL MIPS

Sercem niezwykłego projektu i wydajności Heliosa jest technologia Spherical Technology™, która wykorzystuje konstrukcję "kuli i gniazda" stworzoną przez Mips®, wiodący na rynku system ochrony mózgu, który może pomóc w zmniejszeniu sił obrotowych przy uderzeniach. Technologia Spherical pozwala zewnętrznej skorupie kasku obracać się wokół wewnętrznej wkładki podczas zderzenia, a także umożliwia dzięki progresywnym warstwom, zapewnić bardziej wszechstronną ochronę i wydajność. Oprócz zaawansowanej ochrony głowy, 15 otworów wentylacyjnych Wind Tunnel™ zapewnia wyjątkową moc chłodzenia, która jest wzmocniona naszym opatentowanym systemem dopasowania Roc Loc® 5 Air i pluszową, antybakteryjną wyściółką Ionic+ ™, która zapewnia wyjątkową absorpcję potu. To idealne uzupełnienie dla Twoich przygód szosowych i szutrowych.

CECHY/FUNKCJE:
- Technologia SPHERICAL MIPS
- Progressive Layering
- Odblaskowe elementy
- Antybakteryjna wyściółka Ionic+

WENTYLACJA:
- 15 otworów wentylacyjnych z wewnętrznymi kanalikami

CERTYFICATY:
- CPSC Bicycle

KONSTRUKCJA:
- Konstrukcja In-Mold z wkładką EPS i progresywnym układaniem warstw (Progressive Layering)
- Konstrukcja "kuli i gniazda"
- Pełne dolne pokrycie Hardbody

SYSTEM DOPASOWUJĄCY/REGULACJI:
- Roc Loc® 5 Air

ROZMIARY:
S: 51 - 55cm
M: 55 - 59cm
L: 59 - 63cm

TECHNOLOGIE:

- Deep Internal Channeling - w połączeniu z masywnymi otworami wentylacyjnymi wewnętrzny kanał wymusza przepływ powietrza przez skórę głowy, zapewniając niezwykłą moc chłodzenia.

- In-Mold Construction - konstrukcja ta łączy twardą zewnętrzną skorupę z poliwęglanu z amortyzującą piankową wyściółką kasku. Proces łączenia pozwala na lepsze systemy wentylacyjne, dzięki czemu kaski "in-mold" są lżejsze i chłodniejsze niż tradycyjne kaski.

- Ionic+ aniti-micorbial padding - wkładki antybakteryjne pomagają pochłaniać pot i wilgoć, zapewniając jednocześnie trwałe działanie antybakteryjne

- Spherical Technology - UNIKALNA KONSTRUKCJA "PRZEGUBU KULOWEGO" PRZEKIERUJE SIŁY UDERZENIA
Kaski z technologią sferyczną zapewniają kompleksową ochronę i wydajność. Opracowany w Bell + Giro Dome we współpracy z Mips® Spherical Technology, unikalny projekt Ball-and-Socket przekierowuje siły uderzenia, łącząc wiodącą na rynku konstrukcję, wydajność i ochronę mózgu bez uszczerbku dla komfortu, wentylacji, wagi i stylu.

- Nanobead EPS Foam - aby osiągnąć smukłą i szczupłą sylwetkę bez uszczerbku dla standardów ochrony, użyto w Aether polistyrenu ekspandowanego mikroperełkami.

- Progressive Layering - kask wykorzystuje piankę EPS o wielu gęstościach, aby zmniejszyć wagę i zarządzać szerokim zakresem energii uderzenia.

- Reflective decals - odblaskowe elementy zapewniające lepszą widoczność i bezpieczeństwo na drodze

- Roc Loc 5 Air Fit System - oprócz regulacji retencji na ergonomicznym i kompaktowym pokrętle, rowerzyści mogą regulować pionowe ustawienie i asymetrycznie dostroić punkty kontaktowe.

- Wind Tunnel Wentilation - kaski Giro są stworzone z użyciem naszego prawnie zastrzeżonego systemu wentylacji Wind Tunnel. Ten opracowany wzór łączy aktywne odpowietrzniki w powłoce kasku z kanalikami wydechowymi wewnątrz kasku, które wpychają świeże, chłodne powietrze nad i wokół głowy jadącego jednocześnie wypychając na zewnątrz gorące i zastałe powietrze. To jest najbardziej wydajny system chłodzący, z dostępnych, i możesz poczuć różnicę za każdym razem jak jedziesz.

Cechy

WARIANT WYBORU: KOLOR/ROZMIAR/WERSJA
Wybierz kolor:
  • helios - BK/YEL
Wybierz rozmiar:
  • S: 51 - 55cm
Wybierz wersję:
  • HELIOS SPHERICAL MIPS
CECHY
Kolor :
Materiał:
  • Poliwęglan
System MIPS:
  • SPHERICAL MIPS
CECHY PRODUCENTA
Producent:
Kod EAN:
  • 768686381522

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Kurier DPD : od 19,99 zł
Paczkomaty dostawa : od 0,00 zł
Odbiór osobisty : od 0,00 zł