O firmie

Przepis na sukces, czyli krótka historia WM Bikes

Doświadczenie...

Firma WM Bikes rozpoczęła działalność w 2018 roku. Od tamtej pory prężnie się rozwijamy, poszerzając asortyment produktowy oraz usługowy, tak aby jak najlepiej sprostać wymaganiom klientów.
Nasi specjaliści od serwisu mają za sobą 20 lat w branży rowerowej, wraz z doradcami chętnie podzielą się doświadczeniami i pasją z klientem. Kiedyś zapytani o to dlaczego akurat robicie to tak długo? Odpowiadają zawsze tak samo: "żeby dokładnie i z zaangażowaniem tak mówić o rowerach i serwisować je, trzeba się tym po prostu jarać".

Profesjonalizm...

Niezwykle ważnym elementem naszej działalności jest profesjonalizm, który jest celem każdego szczebla działalności marki WM Bikes. Dotyczy się to zarówno produktów oferowanych jak i fachowego doradztwa. Stawiamy na wiedzę naszych pracowników, motywując ich do nauki poprzez cyklicznie organizowane szkolenia z nowości w świecie rowerowym (wychodzimy z założenia, że człowiek uczy się całe życie). Dzięki temu marka WM Bikes postrzegana jest jako lider sprzedaży sprzętu rowerowego. Firma na bieżąco reaguje na potrzeby rynku i stara się wprowadzić do oferty każdy produkt potrzebny w sklepach.

Gdzie nas szukać ?...

Posiadamy 2 punkty stacjonarne znajdujące się w Przemyślu przy ul. Lwowskiej 24 oraz w Rzeszowie przy alei Wincentego Witosa 15A  - Sprawdź mapę.

Można rownież odwiedzić nas na Facebook Przemyśl, Facebook Rzeszów, Instagram Przemyśl, Instagram Rzeszów.