KASK MTB GIRO SOURCE MIPS TRIM RED M

GR-7129468 M 55-59CM

Indeks katalogowy: AKC000891

  • Dostępność: Brak
  • Dostawa: od 12,99 zł (Paczkomaty dostawa)
719,89 zł brutto / szt.
Wybierz wersję:

Opis

SOURCE INTEGRATED MIPS

Kask Source™ Mips® łączy w sobie zaawansowaną wydajność i ochronę w wytrzymałej konstrukcji, gotowej na każdą trasę. Kask cechuje głęboka ochrona głowy w połączeniu z agresywną wentylacją 17 otworów wentylacyjnych i głębokimi wewnętrznymi kanałami, pomaga utrzymać chłód, nawet gdy jazda staje się niespokojna. A dzięki wygodnemu i bezpiecznemu systemowi dopasowania Roc Loc® 5 Mips ze zintegrowaną ochroną mózgu Mips, a także regulowanemu daszkowi w stylu moto i dużej wytrzymałości, otrzymujesz kask, który jest dobrze wyposażony zarówno do zabawy jak i do dłuższych przygód.

CECHY/FUNKCJE:
- Technologia zintegrowanego MIPS
- Regulowany daszek
- Antybakteryjna wyściółka Cool-fit

KONSTRUKCJA:
- Poliwęglanowa skorupa In-Mold z wyściółką EPS

SYSTEM DOPASOWUJĄCY/REGULACJI:
- Roc Loc 5 MIPS

WENTYLACJA:
- 17 otworów wentylacyjnych z wewnętrznym okanałowaniem

ROZMIARY:

S: 51 - 55cm
M: 55 - 59cm
L: 59 - 63cm

TECHNOLOGIE:

- Deep Internal Channeling - w połączeniu z masywnymi otworami wentylacyjnymi wewnętrzny kanał wymusza przepływ powietrza przez skórę głowy, zapewniając niezwykłą moc chłodzenia.

- Roc Loc 5 MIPS Fit System - regulacja dopasowania pozwala Ci w łatwy sposób wyregulować napięcie i przednie przechylenie kasku w przeciągu kilku sekund za pomocą jednej ręki.

- Integrated MIPS - wszystkie kaski Giro zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zredukować jak najwięcej energii, jednocześnie spełniając i przekraczając surowe normy bezpieczeństwa. Celem kasków Giro wyposażonych w zintegrowany MIPS jest zmniejszenie sił rotacyjnych. Giro uważa, że kaski wyposażone w tę technologię mogą zmniejszyć siłę obrotową, która może zostać przeniesiona do mózgu rowerzysty przy określonych uderzeniach.

- In-Mold Construction - konstrukcja ta łączy twardą zewnętrzną skorupę z poliwęglanu z amortyzującą piankową wyściółką kasku. Proces łączenia pozwala na lepsze systemy wentylacyjne, dzięki czemu kaski "in-mold" są lżejsze i chłodniejsze niż tradycyjne kaski.

Cechy

WARIANT WYBORU: KOLOR/ROZMIAR/WERSJA
Wybierz kolor:
  • source - TRIM RED
Wybierz rozmiar:
  • M: 55 - 59cm
Wybierz wersję:
  • SOURCE INTEGRATED MIPS
CECHY
Kolor :
Materiał:
  • Poliwęglan/EPS
System MIPS (X):
  • Zintegrowany
System MIPS:
  • ZINTEGROWANY
CECHY PRODUCENTA
Producent:
Kod EAN:
  • 768686380372

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Paczkomaty dostawa : od 12,99 zł
Odbiór osobisty : od 0,00 zł