KASK GIRO AETHER SPHERICAL MIPS RED M

GR-7099514 MATT BRIGHT DARK RED M 55-59CM

Indeks katalogowy: AKC001270

  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 19,99 zł (Kurier DPD)
1 299,90 zł -23% 999,00 zł brutto / szt.
Najniższa cena z 30 dni przed aktualną obniżką: 1 099,00 zł / szt. -9%
Wybierz wersję:
Wybierz kolor:
Wybierz rozmiar:

Opis

AETHER SPHERICAL MIPS
Począwszy od eleganckiego wyglądu wzornictwa przemysłowego, do sposobu w jaki kask ten radzi sobie z energią uderzenia, Aether MIPS różni się od dotąd stworzonych kasków i pokazuje prawdziwe znaczenie innowacji wydajności. Łączy on w sobie otwarte, przestrzenne wzornictwo z rewolucją w zarządzaniu energią obrotową, w celu zwiększenia ochrony głowy u rowerzystów. Wewnątrz Aether wyściółka EPS z pianki o podwójnej gęstości pomaga radzić sobie z szeroką gamą enrgii uderzeń, a jednocześnie posiada głębokie kanaliki wewnętrzne zapewniające chłodzenie. Nasza zastrzeżona technologia sferycznego MIPS® jest zintegrowana między warstwami pianki EPS zamiast na głowie rowerzysty, co zapewnia rowerzystom zalety MIPS bez wpływu na wygodę i siłę chłodzenia. Oszałamiającą sylwetkę tworzy elegancka sześcioczęściowa skorupa, która otacza szereg masywnych otworów wentylacyjnych, z dodatkowym wzmocnieniem strukturalnym dzięki odpornemu na strzaskanie łukowi wzmacniającemu AURA. Ostatnim akcentem jest nasz system dopasowania Roc Loc 5+ Air z 3-kierunkowym dopasowaniem, który pozwala na łatwą regulację w kilka sekund.

WENTYLACJA:
- 11 otworów wentylacyjnych z wewnętrznymi kanalikami

CERTYFIKATY:
- CPSC Bicycle

KONSTRUKCJA:
- Konstrukcja In- Mold z wkładką EPS i progresywnym układaniem warstw (Progressive Layering)
- Sześcioczęściowa skorupa z poliwęglanu
- Łuk wzmacniający Aura

SYSTEM DOPASOWUJĄCY/REGULACJI:
- Roc Loc 5+ Air

ROZMIAR:
M: 55 - 59cm

TECHNOLOGIE:

- Six-piece shell- oszałamiający kształt stworzony jest przez sześć pojedynczych kawałków poliwęglanu wokół serii masywnych otworów wentylacyjnych.

- Aura reinforcing arch - integralność strukturalna jest wzmocniona przez nietłukący się i półprzezroczysty łuk wzmacniający AURA, który biegnie przez kask.

- Deep Internal Channeling - w połączeniu z masywnymi otworami wentylacyjnymi wewnętrzny kanał wymusza przepływ powietrza przez skórę głowy, zapewniając niezwykłą moc chłodzenia.

- Eyewear Docking Points - zintegrowane punkty osadzania okularów, z gumowymi uchwytami pomagają zabezpieczyć okulary przeciwsłoneczne.

- Progressive Layering - Aether wykorzystuje piankę EPS o wielu gęstościach, aby zmniejszyć wagę i zarządzać szerokim zakresem energii uderzenia.

- Nanobead EPS Foam - aby osiągnąć smukłą i szczupłą sylwetkę bez uszczerbku dla standardów ochrony, użyto w Aether polistyrenu ekspandowanego mikroperełkami.

- Roc Loc 5+ Air Fit System - oprócz regulacji retencji na ergonomicznym i kompaktowym pokrętle, rowerzyści mogą regulować pionowe ustawienie i asymetrycznie dostroić punkty kontaktowe.

- MIPS Spherical- zmodernizowana wersja systemu ochrony mózgu MIPS, który eliminuje plastikową płaszczyznę poślizgu oryginalnego projektu MIPS.

- In-Mold Construction - konstrukcja ta łączy twardą zewnętrzną skorupę z poliwęglanu z amortyzującą piankową wyściółką kasku. Proces łączenia pozwala na lepsze systemy wentylacyjne, dzięki czemu kaski "in-mold" są lżejsze i chłodniejsze niż tradycyjne kaski.

- Wind Tunnel Wentilation - kaski Giro są stworzone z użyciem naszego prawnie zastrzeżonego systemu wentylacji Wind Tunnel. Ten opracowany wzór łączy aktywne odpowietrzniki w powłoce kasku z kanalikami wydechowymi wewnątrz kasku, które wpychają świeże, chłodne powietrze nad i wokół głowy jadącego jednocześnie wypychając na zewnątrz gorące i zastałe powietrze. To jest najbardziej wydajny system chłodzący, z dostępnych, i możesz poczuć różnicę za każdym razem jak jedziesz.

Cechy

WARIANT WYBORU: KOLOR/ROZMIAR/WERSJA
Wybierz kolor:
  • aether - RED
Wybierz rozmiar:
  • M: 55 - 59cm
Wybierz wersję:
  • AETHER SPHERICAL MIPS
CECHY
Kolor :
Materiał:
  • Poliwęglan
System MIPS (X):
  • Zintegrowany
System MIPS:
  • SPHERICAL MIPS
CECHY PRODUCENTA
Producent:
Kod EAN:
  • 768686179082

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Kurier DPD : od 19,99 zł
Paczkomaty dostawa : od 0,00 zł
Odbiór osobisty : od 0,00 zł