KASK GIRO ISODE MIPS UNI MATT TITANIUM

GR-7089222 UNI 54-61CM

Indeks katalogowy: AKC000635

  • Dostępność: Brak
  • Dostawa: od 12,99 zł (Paczkomaty dostawa)
429,90 zł -47% 229,00 zł brutto / szt.
Najniższa cena z 30 dni przed aktualną obniżką: 259,00 zł / szt. -12%
Wybierz wersję:

Opis

ISODE INTEGRATED MIPS
Kask ten ma kompaktowy kształt, oryginalny system dopasowania Roc Loc i dodatkową korzyść wynikająca z MIPS-a. Jest on dobrze dostosowany dla rowerzystów, którzy cenią sobie klasyczny styl z najnowszymi funkcji, a jednocześnie nie chcą wydać fortuny czy zrezygnować z komfortu. Kask Isode MIPS® ma kilka cech, które można znaleźć w naszych kaskach klasy premium, takich jak konstrukcja In-Mold, dla zachowania niskiej wagi oraz łatwą regulację jedną ręką, naszego uznanego systemu Roc Loc Sport MIPS, dla pewnego dopasowania za pomocą pokrętła . Jest to idealny towarzysz podczas jazdy, bez względu na to, jak szybko i jak daleko jedziesz.

WENTYLACJA:
- 22 otworów wentylacyjnych

CERTYFIKATY:
- CPSC Bicycle

KONSTRUKCJA:
- Skorupa In-Mold z poliwęglanu z wkładką EPS
- Kompaktowy kształ
- Utwardzenie

SYSTEM DOPASOWUJĄCY/REGULACJI:
- Roc Loc Sport MIPS

ROZMIARY:
UA: 54–61cm

TECHNOLOGIE:

- Universal Fit Sizing - nasze kaski Universal Fit są wyrzeźbione tak, aby, już przy pierwszej przymiarce, dobrze wyglądały i były świetnie dla wszystkich dopasowane. Dzięki rozwinięciu zastrzeżonych prawnie rozmiarów skorupy w oparciu o konkretne grupy klientów i połączenie ich z łatwym w regulacji systemem dopasowującym, będzie Ci łatwo dobrać właściwy rozmiar, prosto z pudełka, bez kłopotu i kosztów przymierzania wielu rozmiarów.

- Integrated MIPS - wszystkie kaski Giro zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zredukować jak najwięcej energii, jednocześnie spełniając i przekraczając surowe normy bezpieczeństwa. Celem kasków Giro wyposażonych w zintegrowany MIPS jest zmniejszenie sił rotacyjnych. Giro uważa, że kaski wyposażone w tę technologię mogą zmniejszyć siłę obrotową, która może zostać przeniesiona do mózgu rowerzysty przy określonych uderzeniach.

Cechy

WARIANT WYBORU: KOLOR/ROZMIAR/WERSJA
Wybierz kolor:
  • MATT TITANIUM
Wybierz rozmiar:
  • UNI 54-61cm
Wybierz wersję:
  • ISODE INTEGRATED MIPS
CECHY
Kolor :
Materiał:
  • Poliwęglan
System MIPS (X):
  • Zintegrowany
System MIPS:
  • ZINTEGROWANY
CECHY PRODUCENTA
Producent:
Kod EAN:
  • 768686072420

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Paczkomaty dostawa : od 12,99 zł
Odbiór osobisty : od 0,00 zł