MARIN

Marin – rowery MTB, crossowe, gravel i szosowe prosto z USA

Pochodząca z USA marka rowerowa Marin specjalizuje się w produkcji rowerów sportowo-rekreacyjnych. W branży kolarskiej zyskała status kultowej. Główne motto brandu brzmi „made for fun” (tłum.: rowery stworzone do zabawy).

 

Misją brandu jest dostarczanie najlepszej jakości rowerów, które mają usprawniać jazdę rowerową do tego stopnia, by rowerzyści mogli skupić się jedynie na odkrywaniu i podziwianiu otaczającego ich świata. Nie dziwi zatem, że w ofercie marki znajdują się rowery przeznaczone zarówno na twarde, jak i grząskie nawierzchnie. Wizytówką Marin są rowery MTB, szosowe i gravele - często wykorzystywane przez światowej sławy zawodników kolarskich z mistrzowskimi tytułami. Teraz rowery Marin znajdziesz również w WMBikes.

Rowery gravelowe z oferty marki:

Four Corners przeznaczony na dalekie wyprawy i codzienne dojazdy. Mnogość mocowań pozwoli wyposażyć ten rower by stanowił idealny jednoślad do bikepackingu.

Nicasio oparty o smukłą stalową ramę potrafiącą zmieścić szerokie opony do 47c lub występujący w wersji z kołem 650b.

Gestalt będący klasyczną konstrukcją gravela z aluminiową ramą występujący w wersjach z aluminiowym lub karbonowym widelcem.

Lombard stworzony z myślą o poruszaniu się w przestrzeni miejskiej, wyposażony w grube opony 700x40 mm doskonale tłumiące nierówności jakie spotkamy na ścieżkach rowerowych.

Headlands najbardziej zaawansowana konstrukcja w ofercie Marina, lekka karbonowa rama i wysokiej klasy osprzęt zadowolą najbardziej wymagających użytkowników.

DSX oparty o tą samą ramę co Gestalt X10 tzw. fitness gravel gdzie główną zmianą jest kierownica mtb. Nie jesteś przekonany do baranka? To rower idealny dla Ciebie!

 

Pokaż wyniki (1)
MARIN
Widok:
Na stronie:
Sortuj po:
ROWER MARIN GESTALT X10 M 54 2022

ROWER MARIN GESTALT X10 M 54 2022

A-2035F-F1-54 SREBRNY/NIEBIESKI/CZARNY

Indeks katalogowy: ROW001158

Dostępność: Dostępne
24h
5 798,99 zł -19% 4 699,00 zł brutto